Strauss Group у світі
Strauss Group у світі
up

Strauss Group – міжнародна компанія, яка спеціалізується на виробництві продуктів харчування та напоїв. Головна мета і основна філософія компанії Strauss Group – покращувати життя людей. Більш ніж 14 000 співробітників, 29 виробничих майданчиків в 22 країнах працюють над покращенням якості продукції, що відповідає уявленням про здоров’я і правильне харчування.

Корпорація успішно співпрацює з провідними світовими компаніями: Danone, PepsiCo, Heier, Virgin.

За оцінками аналітиків, Strauss Group входить до п’ятірки компаній з виробництва кави в світовому рейтингу. Корпорація займає лідируючі позиції на ринках Центральної і Східної Європи, Центральної Азії, в Бразилії та Ізраїлі.

На ринку Східної Європи компанія Strauss працює з кінця 90-х років і представляє такі широко відомі бренди, як: Чорна карта, Ambassador, FORT, Totti Caffe, Elite Health Line, Sucrazit.

 2e

STRAUSS GROUP ПРАЦЮЄ У 4 НАПРЯМКАХ:


Strauss Coffee

Міжнародний бізнес Strauss Group, що займається виробництвом кави. Одна з найбільших та швидкозростаючих компаній в світі на ринку кави. За 10 років Strauss Coffee втричі збільшила обсяги продажів та стала одним із ТОП-5 світових гравців на кавовому ринку. Компанія має інноваційний дослідницький центр, заснований в Ізраїлі.

У 2005 році об’єднує кавовий бізнес із São Miguel та створює підприємство Três Corações у Бразилії.

У 2012 році Strauss Coffee укладає угоду з німецькою фабрикою Norddeutsche Kaffeewerke GmbH (NDKW) на виробництво кави для європейського ринку. Та вже у 2016 році Strauss Coffee викупляє фабрику у Німеччині.

В цілому Strauss Coffee нараховує 14 виробничих майданчиків по всьому світу та понад 6 000 співробітників.

 

shutterstock_192759932


strauss_chipsanddrips_1

PepsiCo – Strauss Fresh Dips & Spreads

Компанія з виробництва свіжих салатів, охолоджених продуктів і хумуса під брендами Sabra і Obela. Бренди широко представлені в Північній Америці та займають лідируючи позиції в своїх категоріях.

У 2005 році компанія Strauss купує 51% акцій бренду Sabra. Інвестиції у розвиток бренду свіжих продуктів на території Сполучених Штатів, дозволили досягти лідируючих позицій на ринку.

Для подальшого розвитку бренду у всьому світі компанія Strauss вступає в партнерство із PepsiCo. Завдяки участі двох глобальних компаній бренди Sabra та Obela виходять на міжнародний рівень та стають лідерами у категорії.

З 2011 року компанія розширює ринок збуту та виходить за межі Північної Америки з ТМ Obela.

Місія компанії – створювати смаки, які будуть єднати світ.

 


Strauss Israel

Найбільша виробнича компанія на ринку Ізраїлю, працює понад 75 років.

Strauss Israel співпрацює із глобальними виробниками харчування, такими як Danone Groupe та PepsiCo. Партнерські відносини стали довгостроковими та дозволили нам збудувати професійну інфраструктура в країні.

Більш ніж 20 виробничих майданчиків, логістичні центри, які розташовані по всій країні, виробляють ключові продукти харчування.

На сьогодні компанія Strauss Israel налічує більш ніж 13 000 пунктів продажу та забезпечує робочими місцями понад        5 000 співробітників.

strauss_israel_1

 


strauss_water_1

Strauss Water

Провідний світовий експерт в області очищення, фільтрації, нагрівання та охолодження води. Дотримуючись місії Strauss Water– покращувати життя людей щодня, компанія забезпечує своїх клієнтів водою найвищої якості з відмінним рівнем сервісу. Дослідницький центр Strauss Water займається розробкою екологічно чистих приладів для дому та офісу.

Ми розробляємо, виробляємо та продаємо екологічно чисту систему нагріву та охолодження питної води WaterBars для використання як вдома, так і в офісі.

Strauss Water успішно співпрацює з Haier Group в Китаї и Virgin Group у Великій Британії.

На сьогодні, Strauss Water пропонує різноманітні рішення для дому та бізнесу у відповідності з високими міжнародними стандартами.

 


 

up